Agent Ubezpieczeniowy

Branża: Ubezpieczenia
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja MetLife
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Inna

Dla dużej, międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej MetLife TUnŻiR poszukujemy kandydatów na stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY

OBOWIĄZKI:
– Aktywne pozyskiwanie klientów
– Realizowanie planów sprzedażowych w oparciu o standardy Firmy
– Budowanie długotrwałych relacji z Klientem
– Obsługa Klienta (np. zmiany w polisach, odszkodowania, przygotowywanie ofert)
– Dyżury w Agencji w Opolu

WYMAGANIA
– prowadzenie działalności gospodarczej
– niekaralność
– prawo jazdy + samochód
– doświadczenie w sprzedaży – dodatkowy atut
– dobra organizacja pracy
– komunikatywność i zaangażowanie
– zorientowanie na cel

OFERUJEMY
– stabilną współpracę w międzynarodowej firmie
– wynagrodzenie prowizyjne + system dofinansowania od 500zł  do 4500zł na miesiąc dla nowych Agentów w oparciu o Program Debiut, płatny  przez 24 miesiące
– pakiet szkoleń e-learningowych, opiekę medyczną i kartę multisport
– przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz możliwość objęcia stanowiska kierowniczego