ASYSTENT / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Lekarz stomatolog
Miejsce pracy: Opole
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500

Poszukujemy pracownika na stanowisko ASYSTENT / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA – brak konieczności wykształcenia w zawodzie. Osoba zostanie przeszkolona przez nasz zespół w gabinecie.

Wymagana dostępność czasowa – praca w nieco ruchomych godzinach, najczęściej od 10:30-11:00 do 21:00 – 22:00. Jeden dzień w tygodniu oraz niedziele wolne. Soboty – praca w godzinach ok: 10:00 – 16:00.

Umiejętności: łatwość w kontaktach ludzkich, praca zespołowa, umiejętność pracy pod presją czasu oraz stresu, podzielność uwagi – wielozadaniowość.

Obowiązki: przygotowywanie gabinetu pod konkretny zabieg, asystowanie do zabiegów stomatologicznych, odbieranie telefonów i prowadzenie kalendarza wizyt, umiejętność pracy z komputerem, sporządzanie zamówień, praca z dokumentami, sprzątnie bieżące oraz po zabiegach, mycie narzędzi, gabinetów oraz całego lokalu po dniu pracy.

Mile widziana osoba dyspozycyjna, pogodna, przyjaźnie nastawiona do ludzi, przyswajająca duża ilość wiedzy w krótkim czasie, ambitna, myśląca strategicznie, uważna, szybka, dokładna oraz pracowita, bez nałogów. 

Wymagana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego minimalnie na poziomie podstawowym w mowie i piśmie.

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym. Poszukiwany jest pracownik chętny na kilkuletnią lub wieloletnią współpracę. 

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: pracawgabinecie.opole @ gmail.com