Doradca Klienta do placówki bankowej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Serwis FranczyzaBanku.pl
Miejsce pracy: Brzeg, Leśnica, Opole
Rodzaj pracy: Inna
Forma zatrudnienia: Inna

Serwis FranczyzaBanku.pl jest organizatorem najwiêkszego ogólnopolskiego procesu pod nazwą „Praca w bankowości”.

Współpracujemy z Franczyznobiorcami, którzy prowadzą placówki bankowe oraz biura kredytowe w całej Polsce. Partnerami biznesowymi serwisu FranczyznaBanku.pl są prestiżowe Instytucje, m.in.: Alior Bank SA, Bank BPH SA, Bank Zachodni WBK SA, Dom Kredytowy NOTUR SA, Euro Bank SA, Geting Noble Bank SA, Meritum Bank ICB SA, Santander Consumer Bank SA.

Opis stanowiska:

  • Realizacje planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów bankowych
  • Bieżąca obsługa Klientów
  • Budowanie, utrzymanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
  • Sporządzanie umów kredytowych oraz kompetowanie dokumentacji
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
  • Aktywny udział w funkcjionowaniu Placówki

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz branży finansowej
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność
  • Biegła obsługa komputera
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Certyfikat ZBP ( Certyfikowany Konsultant ds Finansowych)- mile widziane
  • Anonimowość: Twoje Cv nie zostanie przekazane obcemu pracodawcy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymierze czasu pracy
  • Wynagrodzenie złożona z podstawy oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży
  • Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Mozliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Wsparcie w poszukiwaniu pracy

Serwis FranczyzaBanku.pl  rekrutuje dla swoich Pratnerów Bizesowych ( Franczyznobiorców), którzy prowadzą placówki bankowe, Kandydatów na stanowisko:

Wyślij nam swoje Cv, a my zajmiemy się Twoją karierą !