Doradca klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: TK Finanse Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • sprzedaż produktów finansowych,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z obsługą klientów oraz gospodarką kasową,
  • przestrzeganie procedur i standardów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych.
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • udokumentowane min. roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w obszarze usług finansowych,
  • znajomość problematyki kredytów detalicznych i usług finansowych,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, samodzielność.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz systemy motywacyjne.