Doradca techniczno-handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: DTH/037/MPO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmyManpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki
Podstawowe zadania na tym stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów przemysłowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji;
  • Doradztwo techniczne i merytoryczne z zakresu techniki zamocowań i branży narzędziowej;
  • Realizowanie planów sprzedażowych;
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz działań konkurencji;
  • Odpowiedzialność za cztery województwa – małopolskie, śląskie, dolnośląskie i opolskie.

Wymagania
Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B;
  • Wykształcenia technicznego (wyższego lub technikum);
  • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Znajomość MS Office (szczególnie programu Excel);
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Wysokiej kultury biznesowej.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o stałej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie u rzetelnego pracodawcy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie miesięczne;
  • Narzędzia potrzebne do pracy – służbowe auto, telefon oraz laptop.
  • Możliwość pracy w systemie home-office;
  • Pakiet benefitów, m. in. kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie.