Doradca techniczno-handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: DTH/037/MPO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmyManpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:ObowiązkiZadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiadał za aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych, głównie firm przemysłowych. Przygotowywałbyś oferty handlowe, wykorzystywał swoje umiejętności negocjacyjne oraz zapewniałbyś techniczne i merytoryczne wsparcie z zakresu sprzedawanych produktów.
Odpowiadałbyś za cztery województwa w południowej Polsce – tam realizowałbyś plany sprzedażowe i monitorował potencjał rynku, łącznie z działaniami konkurencji.WymaganiaProfil kandydata:

Szukamy kandydata z dobrym doświadczeniem w sprzedaży B2B i kontaktach biznesowych. Jesteśmy szczególnie zainteresowani osobami, które sprzedawały już wcześniej produkty techniczne i potrafią odnaleźć się na rynku przemysłowym. Idealnie byłoby, gdybyś miał wykształcenie techniczne – niekoniecznie wyższe.
W związku z odbywanymi szkoleniami w obcym języku, ważne jest, abyś posiadał dobrą znajomość albo języka angielskiego, albo niemieckiego.Oferujemy
Oferta:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku, gdzie sprzedawałbyś produkty znanej, autorskiej marki i najwyższej jakości z branży narzędziowej, budowniczej i techniki zamocowań.
Możemy zagwarantować – oprócz wynagrodzenia podstawowego – bardzo atrakcyjny system premiowy i ciekawy pakiet benefitów, między innymi kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenie. Dodatkowym udogodnieniem tej oferty jest możliwość pracy w systemie home-office. Pracodawca zapewnia narzędzia pracy – służbowe auto, telefon oraz laptop.
Umowę podpisujesz, oczywiście, bezpośrednio z naszym klientem.