Doradca techniczno handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Admitex Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Katowice, Opole, Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jesteśmy polską firmą produkującą domieszki do betonu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • sprzedaż domieszek do betonów,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • wprowadzanie i prezentację nowych produktów,
  • uczestnictwo w próbach technologicznych u klientów,
  • prezentacja i promacja firmy na rynku,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziana dobra znajomość rynku betonów towarowych, prefabrykowanych,
  • doskonała organizacja czasu pracy, rzetelność, sumienność, dokładność,
  • nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów,
  • zorganizowany, samodzielny i odpowiedzialny styl pracy pełen entuzjazmu i zaangażowania,
  • zdolności interpersonalne: otwartość, komunikatywność, umiejętność współpracy i negocjacji
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kategorii B
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon)
  • nowoczesny cykl szkoleń,
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami.

Informacje dodatkowe:

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przysłać na adres: rekrutacja@admitex.pl

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane  o terminie spotkania.