DORADCA TECHNICZNO- HANDLOWY

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Przedstawiciele.pl
Miejsce pracy: Wrocław, Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Spółka z kapitałem zagranicznym, działająca w branży budowlanej poszukuje

osób, które dołączą do młodego zespołu na stanowisko:

Obowiązki

  • Aktywne działania handlowe na powierzonym regionie,
  • Ofertowanie, negocjowanie i zawieranie kontraktów z klientami,
  • Współpraca z architektami i deweloperami,
  • Praca na powierzonym obszarze ok. dwóch województw,
  • Samodzielne stanowisko podlegające Kierownikowi Sprzedaży.

Kwalifikacje

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie handlowe, najlepiej w branży technicznej,
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Ambicja i motywacja do przekraczania barier,
  • Energia i chęć do rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Miejsce zamieszkania – Wrocław, Opole lub okolice.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferta

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie na umowę o pracę,
  • Stałą solidną podstawę wynagrodzenia i atrakcyjną premię za wyniki,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia produktowe i handlowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Dobrą kawę z profesjonalnego ekspresu.