Elektryk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Janaszek Electric Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Opole, Kluczbork
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Janaszek Electric Sp. z o. o.

Firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w branży elektrycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej Region: Okolice Opola i Kluczborku.

Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.

Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac:

serwis instalacji elektrycznej i odgromowejreagowanie na zgłoszenia nie działającej instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz,dokonywanie  remontów instalacji elektrycznych

Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów. Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie.

Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy. Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy – dodatkowo płatny.

Wymagania:

doświadczenie w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi,uprawnienia elektryczne do 1 KV (mile widziane Eksploatacji i Dozoru),prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),samodzielność w działaniu,umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia ( mile widziane ),brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów,mile widziane uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki); podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach.

Oferujemy:

stabilną pracę,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pełny etat,samochód służbowy,niezbędne narzędzia, mierniki, materiałydodatkowo płatne wyjazdy na awarie,indywidualne planowanie czasu pracy,pracę w obrębie miejsca zamieszkania (w promieniu do 150km),możliwość zdobywania nowych kwalifikacji ( szkolenia, certyfikaty ). W przypadku braku CV prosimy o kontakt telefoniczny