Inżynier budownictwa – budownictwo ogólne

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: gregorien sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław, Opole, Wałbrzych
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obszarem działalności firmy Gregorien sp. z o.o. jest realizacja obiektów rolniczych i mieszkaniowych na terenie całej Polski. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko inżyniera budowy.

Opis stanowiska:
– prowadzenie i nadzór brygad roboczych
– kontrola jakości wykonywanych prac
– kontrola i koordynacja dostarczanych materiałów oraz czynny udział w zamówieniach
– rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zadań
– prowadzenie bieżących konsultacji technicznych
– praca zadaniowa, samodzielna

Wymagania:
 doświadczenie przy pracy na budowie min. 0,5 roku
 wykształcenie wyższe techniczne
 umiejętność pracy z ludźmi,
 rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
 znajomość materiałów budowlanych,
 umiejętność posługiwania się niwelatorem
 prawo jazdy kat. B
 gotowość na delegacje

Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym (1 miesiąc),
 pracę w młodym i dynamicznym zespole,
 wsparcie rozwoju zawodowego, w tym także uzyskanie uprawnień
 szkolenia

CV prosimy przesyłać drogą mailową.