Kasjer-sprzedawca Dino Polska

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Dino Polska S.A.
Miejsce pracy: Opole, Brzeg, Bierutów, Chrząstowice, Kolonowskie
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1750
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.

W związku z otwarciami nowych marketów  tworzymy kolejne miejsca pracy.

Obowiązki:

  • Obsługę klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Obsługę kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych
  • Pracę na stoisku mięsnym
  • Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów

Wymagania:

  • Zaangażowanie i pracowitość
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Książeczka sanepidu lub gotowość jej wyrobienia
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Pełny etat i stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w handlu
  • Możliwości awansów wewnętrznych