KIEROWCA C+E

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: GEBAL MTD
Miejsce pracy: OPOLE, KRAPKOWICE I OKOLICE
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis stanowiska

transport towarów na terenie Unii Europejskiej

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E,  aktualna karta kierowcy, zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy, ważne badania psychologiczne, doświadczenie na stanowisku kierowcy (min. 1 rok doświadczenia w transporcie po krajach UE), dbanie o stan techniczny oraz czystość ciągnika siodłowego i naczepy, komunikatywność, zaangażowanie, solidność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

Oferujemy

nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor, uczciwe warunki współpracy, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pracę na trasach krajowych i międzynarodowych (trasy: Europa Zachodnia), przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:

w godzinach pn. – pt. 16.00 – 20.00