Kierownik Kontraktu/ Inwestor Zastępczy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

ObowiązkiZakres obowiązków:

  • Kontrola Generalnego Wykonawcy oraz raportowanie działań Inwestorowi
  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z prawem budowlanym
  • Organizowanie zaplecza i placu budowy
  • Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót
  • Bieżąca analiza dziennika budowy
  • Organizacja robót zgodnie z przepisami BHP, P.POŻ

WymaganiaWymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budownictwo ogólne wraz z uprawnieniami
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość prawa budowlanego oraz rynku usług budowlanych
  • Umiejętność zarządzania ludźmi oraz kierowania brygadami budowlanymi

OferujemyNasz Klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt managerski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów