Kierownik Projektu EFS

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: kierownik projektu/opolskie
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

W związku z rozpczęciem realizacji nowych projektów EFS (w ramach działania RPO opolskie 7.3 „Zakładanie działalności gospodarczej”) poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  1. Koordynacja i zarządzanie projektem EFS w ramach działania RPO opolskie 7.3 „Zakładanie działalności gospodarczej”.
  2. Organizacja zadań projektu; sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej.
  3. Rekrutacja uczestników, promocja projektu, prowadzenie ewidencji.
  4. Organizacja szkoleń/doradztwa i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców.
  5. Organizacja prac Komisji Oceny Wniosków i organizacja przyznawania dotacji oraz wsparcia pomostowego.
  6. Sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna).
  7. Wprowadzanie zmian do projektu.
  8. Monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu.
  9. Obsługa administracyjna i logistyczna, współpraca z działem rozliczeń i księgowości.

Wymagania:

  1. Zdolności organizacyjne.
  2. Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień.
  3. Bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych.
  4. Samodzielność – własna inicjatywa.
  5. Umiejętność pracy pod presją czasu.
  6. Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań
  1. Stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  2. System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska.
  4. Niezbędne narzędzia pracy.
  5. Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE.
  6. Do dyspozycji biuro projektu w Opolu.