Opieka nad panią, okolice Dortmundu, od 21.02, 1150 EUR netto

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: CareWork
Miejsce pracy: Opole, Nysa, Namysłów
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Poszukujemy opiekunki do 89- letniej pani po złamaniu kości udowej, która cierpi na osteoporozę i wysokie ciśnienie. Starsza pani porusza się przy pomocy chodzika. Podopieczną należy myć, pomagać przy wstawaniu i siadaniu (to szczupła osoba) oraz w codziennej toalecie. Starsza pani lubi oglądać telewizję, chętnie wychodzi na zewnątrz. Dla opiekunki do dyspozycji własny pokój (łazienka do wspólnego użytku), dostęp do Internetu oraz telefonu. Dobrze uregulowany czas pracy. Do utrzymania porządku w domu przychodzi sprzątaczka. Oczekujemy mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy. Nie można palić papierosów.

 

Zatrudnienie w firmie CareWork na podstawie umowy zlecenia (oddelegowanie pracownika do pracy za granicą). Składki ZUS naliczane według Rozporządzenia  Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie szczegółowych zasad ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe. Zwrot kosztów podróży, mieszkanie i wyżywienie zapewnia rodzina.

Więcej informacji na temat oferowanej pracy można uzyskać pod numerami telefonów stacjonarnych od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Zgłoszenia można również wysłać drogą e-mail