Pracownik biurowy/rekruter

Oferta pracy z dnia: 2018/07/13
Oferta ważna do dnia: 2018/08/13
Pracodawca: REMAX Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma ETS Sp. z o.o. od 2004 roku prowadzi działalność jako Agencja Pracy. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego biura osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • udzielanie informacji o bieżących ofertach pracy
  • pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników średniego i niższego szczebla
  • tworzenie rekrutacyjnej bazy danych kandydatów
  • raportowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie/wyższe
  • dobra znajomość komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • wysoko rozwinięta komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole
  • umowę o pracę, wymiar czasu pracy do uzgodnienia (od ½ do 1 etat)
  • wdrożenie na start i wsparcie w trakcie pracy

Zapraszamy! Nie zwlekaj, prześlij nam swoją aplikację.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ETS Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Piastowskiej 8 w Opolu, 45-081 oraz przez spółki wchodzące w skład grupy agero-group GmbH, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez ETS Sp. z o.o. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj.