Pracownik magazynu-otwartego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w firmie zajmującej się przetwórstwem kruszyw oraz piasku, na stanowisko:
Miejsce: Opole

OPIS STANOWISKA:

-obsługa maszyny pakującej piasek,
-układanie worków (25kg) na palety,
-załadunek wyrobów gotowych,
WYMAGANIA:

-dyspozycyjność i sprawność fizyczna,
-odpowiedzialność,
-mile widziane uprawienia na wózki widłowe,
OFERUJEMY:

-umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie do 3 000 zł ,,na rękę”, premie, nadgodziny,
-pracę od 6 do 14,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.