Pracownik produkcji

Oferta pracy z dnia: 2018/04/27
Oferta ważna do dnia: 2018/05/28
Pracodawca: Profitech Sp z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: PP/2018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

                                                 OFERTA PRACY

PROFITECH Sp. z o. o. to uznany producent z branży stolarki okiennej, który od 18 lat oferuje swoim klientom w kraju oraz za granicą wysokiej klasy okna i drzwi z PVC i aluminium.

                                          Pracownik produkcji okien

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie materiałów do produkcji okien,

– pakowanie okien,

– umiejętność organizowania swojej pracy,

– utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

Oferujemy:

– ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym zespole obsługującym nowoczesną produkcję,

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

– przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

– umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

– stałe zatrudnienie – umowa o pracę,

– pracę w godz. od 7,00 do 15,00,

– przyuczenie dla osób bez doświadczenia

Wymagamy:

– umiejętności pracy w zespole,

– chęci do pracy,

– wykształcenia min. zawodowego,

Kontakt: tel. 77/457 04 91

Kontakt:
Zbożowa 25
Opole