Pracownik Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: IFM ECOLINK Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jeżeli chcesz pracować w nowoczesnej firmie dołącz do nas!

OBECNIE POSZUKUJEMY

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej,
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zleconych przez kierownika zmiany,
  • Obsługa maszyn
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • Praca w systemie 3 zmianowym.

Kompetencje:

  • podstawowa obsługa komputera,
  • zaangażowanie i uczciwość,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym w obsłudze maszyn i urządzeń.
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premię od pierwszego dnia zatrudnienia oraz dodatki: pakiet socjalny, dofinansowanie do posiłków na stołówce,
  • podwyżkę po okresie próbnym,
  • bogaty pakiet szkoleniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy przy uruchomieniu nowej linii produkcyjnej

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować do:

ifm ecolink Sp. z o.o. Dział HR, Północna 6, 45-805 Opole

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.