Pracownik produkcji okien z doświadczeniem

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Profitech Sp z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Program 50+

                                            OFERTA PRACY

PROFITECH Sp. z o. o. to uznany producent z branży stolarki okiennej, który od 18 lat oferuje swoim klientom w kraju oraz za granicą wysokiej klasy okna i drzwi z PVC i aluminium.

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie materiałów do produkcji okien

– praca przy konstrukcjach nietypowych

– umiejętność organizowania swojej pracy

– utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

– ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym zespole obsługującym nowoczesną produkcję

– przyjazną atmosferę w miejscu pracy

– umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

– stałe zatrudnienie – umowa o pracę

– pracę w godz. od 7,00 do 15,00

Wymagamy:

– doświadczenia przy produkcji okien i drzwi z PCV

– umiejętności pracy w zespole

– chęci do pracy

– wykształcenia min. zawodowego

Kontakt: tel. 77/457 04 91