Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Opole, okolice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna

Kancelaria Prawna PRO BONO specjalizująca się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na Przedstawiciela ds. odszkodowań.

Obowiązki:

Przedstawiciel aktywnie poszukuje i nawiązuje kontakt z osobami poszkodowanymi, negocjuje warunki umowy oraz podpisuje umowę z klientem, kompletuje dokumentację w sprawie.

Wymagania:

  • Wykształcenie – minimum średnie, mile widziana znajomość podstaw prawa cywilnego,
  • Niekaralność i dobra opinia w środowisku,
  • Kreatywność, nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy,
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, a także pracownicy służby zdrowia, służb mundurowych oraz agenci ubezpieczeniowi.
  • Najwyższe wynagrodzenie prowizyjne w kraju (nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej),
  • Elastyczny czas pracy (również jako praca dodatkowa),
  • Nieograniczone możliwości rozwoju osobistego,
  • Szybką ścieżkę awansu uzależnioną od wyników pracy (dla najlepszych umowa o pracę),
  • Atrakcyjny system motywacyjny,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży prawnej.