Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: LeasingTeam Group
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: 009884
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż oferowanego asortymentu na powierzonym regionie działania;
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Raportowanie danych na temat klientów w systemie CRM;
  • Doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanego towaru;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Obsługa obecnych klientów firmy;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji, aktywne reagowanie na zmiany rynkowe i przekazywanie informacji do RKS i Centrali.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata);
  • Wykształcenie średnie (wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej;
  • Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych;
  • Prawo jazdy kat. B – czynne;
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office.

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała oraz system premiowy);
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, smartfon, laptop;
  • Pakiet benefitów;
  • Niezbędne szkolenia;
  • Rozbudowana ścieżka kariery.
  Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.