Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Zespół Sprzedażowy Sp z o.o.
Numer referencyjny: Opole
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2300
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Dla Lidera w branży alkoholowej producenta i dystrybutora najpopularniejszych marek alkoholi poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży detalicznej na powierzonym terenie , realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku, zpewnienie właściwej ekspozycji towaru z użyciem materiałów POS i koordynacja działań promocyjnych w sklepach

Wymagania:
Umiejętności handlowe, dyspozycyjność, umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami, zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu, prawo jazdy B

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie , niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący),wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe, ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marek naszego klienta