Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: PHB/037/JKA
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmyManpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:ObowiązkiPodstawowe zadania realizowane stanowisku:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • sprzedaż produktów firmy oraz oferowanych usług
  • prezentacja oferty i sprzedaż usług firmy na spotkaniach handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizowanie planów sprzedażowych i polityki handlowej firmy

WymaganiaOczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane w sprzedaży usług
  • umiejętności docierania do osób decyzyjnych / kluczowych w firmach
  • samodzielności i nastawienia na realizację celu
  • umiejętności interpersonalnych – pewności siebie, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • aktualnego prawa jazdy kat. B

OferujemyOferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilną podstawę i bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • pracę w pełni mobilną w niemieckiej firmie z branży tekstylnej oferującej produkty najwyższej jakości
  • dużą elastyczność i swobodę w organizacji czasu pracy
  • wsparcie asystenta przy pozyskiwaniu klientów i umawianiu spotkań
  • telefon i samochód służbowy – również do użytku prywatnego!
  • pakiet benefitów – kartę Multisport, ubezpieczenie na życie i inne
  • możliwość uczestniczenia w lekcjach j. niemieckiego w godzinach pracy