Przedstawiciel handlowy- Vanseller

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Opole, opolskie
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Opis firmy:

Firma od ponad 25 lat obecna na polskim rynku. Zajmujemy się importem i sprzedażą tekstyliów domowych (ceraty, maty) oraz artykułami wyposażenia wnętrz (obrusy, dywaniki łazienkowe, poszewki).

Obowiązki:

Głównym zadaniem Przedstawiciela Handlowego jest sprzedaż tekstyliów domowych. Przedstawiciel ma za zadanie dotarcie do Klienta, przedstawienie oferty, pozostawienie towaru i przygotowanie dokumentów sprzedażowych. Kandydat na to stanowisko powinien wykazać się umiejętnością dobrej organizacji pracy.

Zakres obowiązków:

* sprzedaż produktów z asortymentu firmy

* umiejętne utrzymanie aktywnych klientów oraz pozyskiwanie nowych

* obsługa klienta według standardów firmy

* realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie

* prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania:

* umiejętności sprzedażowe, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

* prawo jazdy kat. B

* znajomość obsługi komputera

* dobra organizacja

* terminowość, rzetelność, uczciwość w wykonywanej pracy

* mile widziane doświadczenie

* stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę lub własna działalność gospodarcza

* wynagrodzenie stałe plus premiowanie uzależnione od sprzedaży

* samochód służbowy

* telefon, tablet