Ślusarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Ozimek, Opole
Numer referencyjny: S/DDP/WR//2015/5/33
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania na stanowisku:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego Klienta- prężnie rozwijającej się Firmy produkującej opakowania szklane- poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarz.

  • Wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metali – cięcie, wiercenie, szlifowanie, piłowanie itp.
  • Wykonywanie prac ślusarskich związanych z wykonawstwem i regeneracją części zamiennych do remontowanych maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie prac remontowych i konserwacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Uprawnienia spawacza gazowego będą dodatkowo oceniane,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Ślusarz lub w przygotowaniu produkcji.

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie