Spawacz aluminium

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: SAL/037/JGI
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmyManpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ObowiązkiZadania:

• Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi,
• Wykonywanie wysokojakościowych spoin,
• Przygotowanie maszyn – przezbrajanie i ustawianie parametrów konfiguracyjnych,
• Kontrola i utrzymanie maszyn w celu zapewnienia sprawności technicznej, jak również naprawa drobnych usterek,
• Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą,
• Przestrzeganie terminów w celu zaspokojenia potrzeb klientów,
• Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również na powierzonych narzędziach i maszynach.WymaganiaWymagania:

Wykształcenie zawodowe połączone z doświadczeniem w spawaniu aluminium,
• Ważne certyfikaty spawalnicze wg 9606-2, proces 131, złącza BW i FW, spawanie aluminium,
• Doświadczenie w spawaniu aluminium metodą 131, BW, FW (3-10 mm),
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Umiejętność wprowadzania danych do systemu komputerowego,
• Dodatkową zaletą będzie umiejętność obsługiwania z poziomu roboczego suwnic, żurawi oraz uprawnienia na wózek widłowy,
• Mile widziana znajomość SAP.OferujemyOferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę (bezpośrednio u naszego Klienta) w nowoczesnej firmie o skandynawskich tradycjach,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22), docelowo mają zostać wprowadzone 3 zmiany
• Bogaty system premiowy i szkolenia umożliwiające rozwój,
• Prywatna opiekę medyczną (za 1zł),
• Kartę Multisport

MIEJSCE PRACY: BIELANY WROCŁAWSKIE