Specjalista ds. klienta instytucjonalnego

Pracodawca: Wyższa Szkoła Bankowa - Wydział Ekonomiczny w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów instytucjonalnych (umawianie i realizacja spotkań u klientów, przygotowywanie ofert)

  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży

  • raportowanie postępów

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży dla biznesu i nastawienie na realizację celów

  • upór i konsekwencja w dążeniu do celu

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym

  • wykształcenie wyższe (min licencjat)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • własny samochód

  • mile widziana własna działalność gospodarcza

  • ciekawą, pełną wyzwań współpracę, której wyniki przełożą się na wynagrodzenie

  • umowę zlecenie lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • przeszkolenie z zakresu oferty WSB

  • wsparcie w początkowym etapie współpracy

  • rozliczanie poniesionych kosztów

Informacje dodatkowe:

Prosimy o przesłanie CV i LM (wraz z określeniem oczekiwań finansowych) do dnia 23. marca 2016 r. w formularzu pod linkiem:

http://www.wsb.pl/opole/o-uczelni/oferty-pracy lub na adres: pracuj@wsb.wroclaw.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.