Specjalista ds. Obsługi Klientów rynków wschodnich nr ref. 011/OP/2018

Oferta pracy z dnia: 2018/02/02
Oferta ważna do dnia: 2018/03/05
Pracodawca: Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)
Miejsce pracy: Opole
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Opis firmy:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów na rynku wschodnim:
    • pozyskiwanie nowych klientów i kandydatów
    • rekrutacja i rekomendacja wybranych kandydatów
    • prowadzenie dokumentacji w języku polskim i ukraińskim
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego – wymóg konieczny
  • znajomość niemieckiego i rosyjskiego – atut dodatkowy
  • nastawienie na realizację strategicznych celów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zdolność do pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z umiejętnościami
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem

Specjalista ds. Obsługi Klientów rynków wschodnich

na adres e-mail: opole@cp-personal.com

Kontakt:
Kościuszki 15/2
Opole
48774130024