Specjalista ds. organizacji szkoleń (Opole)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Opole
Numer referencyjny: SZKOL-O-2018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

W związku z rozpoczęciem realizacji nowych projektów EFS poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Realizacja projektów komputerowo-językowych,
  • Rekrutacja uczestników na szkolenia językowe i komputerowe,
  • Prowadzenie spotkań informacyjnych,
  • Publikacja materiałów promocyjnych i informacyjnych, dystrybucja osobista, wysyłka ofert, rekrutacja telefoniczna i inne formy działań rekrutacyjnych,
  • Budowa i aktualizacja bazy trenerów, podwykonawców szkoleń,
  • Współpraca z trenerami na etapie realizacji projektów,
  • Monitoring i ewaluacja szkoleń.

OCZEKUJEMY:

  • Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • Komunikatywności i kreatywności,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mobilności,
  • Dokładności w prowadzeniu dokumentacji.
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów unijnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska,
  • Niezbędne narzędzia pracy.